INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

Náš individualní přístup - záruka vaší kvality


    Využijte náš tým vysoce profesionálních techniků pro které je individuální přístup samozřejmostí. Již od roku 1998 pro vás provádíme instalace spotřební elektroniky, kompletní dodávky anténní a satelitní techniky a systémů.
Nabízíme Full Servis při instalaci satelitního kompletu, satelitní paraboly nebo přijímače, dekódovací karty Skylink a UPC Direct - FreeSAT, set top boxu, DVB-T přijímače, domácího kina, Blue Ray playeru, propojení komponentů pomocí HDMI nebo správy vaší Společné Televizní Antény STA nebo jen STA. Provedeme pro vás práce jako je montáž TV na zeď, instalace Domácího KINA, nastavení satelitního přijímače nebo DVD rekordéru, propojení Set Top Boxu DVB-T s TV nebo DVD. 

Provedeme kontrolu a měření signálu ze Společné televizní antény STA ve vašem domě, nainstalujeme satelitní parabolu na střechu domu, připojíme LNB a multiswitch, zajistíme satelitní příjem televizních programů jako z kabelové televize, jako jsou např. HBO, dokumentární National Geographic, všeobecný Discovery Channel, o zvířatech Animal Planet, satelitní sporotvní kanály Eurosport, Nova Sport, ale také DIGI Sport a nebo  Sport 1 a dalších filmových, dokumentárních i sportovních programů které jsou šířené kabelovou televizí od UPC, Skylinku nebo DIGI TV. Provedeme kompletní rekonstrukci vašeho rozvodu tak, aby vaše Společná Televizní Anténa zvládala nejen provoz DVB-T z UHF antény, ale i satelitní příjem prostřednictvím paraboly ze satelitu. Uzavřeme s vámi smlouvu s UPC na produkt UPC Direct nebo FreeSAT, zprostředkujeme DIGI TV nebo registraci karty Skylink Irdeto i Cryptoworks

 

Součástí těchto stránek je i eshop specializující se zejména na příslušenství, kde lze zakoupit jak služby jako je  montáž TV na zeď, instalace satelitu, nastavení paraboly, instalace domácího kina, provedeme nastavení AV přístroje, konzultace zdarma aj., ale také satelitní paraboly, satelitní komplety, dekódovací karty Skylink, UPC direct / Digi TV, CS link, aj., dekódovací CAM moduly CI Irdeto i Cryptoworks, satelitní přijímač Irdeto, antény, anténní prvky, jako je zesilovače, rozbočovače, Multiswitche, konvertory LNB a také píslučenství, jako je HDMI, Blue Ray, příslušenství pro 3D a další. 

 

Pro naše partnery zajišťujeme kompletní servis v oblasti černé elektroniky, instalace nových pístrojů i montáže TV, anténních a SAT zařízení. Provádíme výstavbu společných televizních antén a systémů STA, ale i rekonstrukce, opravy a údržbu společných televizních antén STA

 

Autor: CZ INESIA

info@inesia.cz

 

2. autor Jiří Petráček

petracek@inesia.cz

 

Google

Navštivte nás na Google+

INESIAon Google+