INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

"Společná televizní anténa STA"

img-1

 

 

kontakt-inesia-vsechny-clanky

                                       

                               

                                                        

                                         

button-sta-spolecna-televizni-antena-panelak-zatepleni

                                      

button-sta-satelit-do-spolecne-televizni-anteny-bez-paraboly-na-fasade

                                        

button-sta-kamerove-systemy-ve-spolecne-televizni-antene-v-rozvodu-pro-cely-dum

                                      

button-sta-internetove-pripojeni-v-rozvodu-spolecne-televizni-anteny

Co je Společná televizní anténa STA?


     V objektech, kde je více uživatelů/bytů je výhodné instalovat společný televizní rozvod - Společnou televizní anténu (STA). 

     Na střeše domu je umístěna jedna televizní anténa ze které je signál systémem společné televizní antény STA rozváděn po celém domě. Každý uživatel ná v bytě jednu nebo více televizních zásuvek, do kterých je možné zapojit TV přijímač, případně i satelitní přijímač. Celý systém se velmi podobá principu televizního kabelového rozvodu TKR, který využívají provozovatelé kabelových televizí.

 

 

Výhody investice do Společné televizní antény STA?

     

   Cena - Při větším počtu uživatelů rozvodu klesá cena na jednoho uživatele,cena je nižší i v případě satelitního signálu nebo např. signálů z kamerového systému

   Zateplená fasáda - není nutné instalovat žádné individuální antény -výhodné zejména při zateplování fasády objektu, je také možné zakázat instalaci parabol na fasádu objektu

   Další možnosti využití - systému STA zapojit je možné zapojit další zdroje signálu pro uživatele jako je např. kamerový systém, interní televizní okruh (využitelné pro hotely), apod.

   Společně s dalšími rozvody - kabely pro STA mohou mít společnou kabelovou trasu např. s datovými rozvody LAN počítačové sítě a dalšími rozvody.

 

 

DVB-T   a  Společná televizní anténa


     I po přechodu na digitál je nutné pro kvalitní příjem digitálního vysílání DVB-T využívat venkovní směrovou anténu a proto i zde najde STA uplatnění.

     Toto platí i pro lokality s dobrým příjmem ale nepříznivým vlivem okolí na příjem - typicky např. nižší patra panelových domů.

     Velkou většinu starších Společných televizních antén je třeba přestavět na provoz v digitálu s protokolem DVB-T. Investice do této úpravy bývají různé a proto nabízíme standardně konzultaci a předběžnou cenovou nabídku ZDARMA

 

  

 

 

OBJEDNÁVKA   konzultace   ZDARMA


 

 

http://vanco.com.ua
http://xn--b1agdivg6aa1j.com.ua/nash-tsentr
www.tondach.net.ua
http://iso.com.ua