INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

INESIA - specialista na služby koncovým zákazníkům a slaboproudé instalace

img-1

Nastavení AV přístroje


Pomůžeme Vám nastavit Váš přístroj a připojit k ostatním komponentům. Nemusíte řešit, kam který kabel patří nebo jak nastavit tuto položku, uděláme to za Vás a je jedno, zda se jedná o video, DVD, Blue Ray, satelitní  přijímač nebo Televizor.

img-1

Nastavení sítě LAN v přístroji


Také jste slyšeli od prodavače, že vaše TV má v sobě internet, Skype nebo Webovou kameru? Nevíte jak na to? Nevadí. Náš zkušený IT technik Vám lehce nastaví Váš TV, DVD, Kino, nebo jiný přístoj pro práci v síti, stáhne aktualizace a vše zařídí...

Propojení a nastavení přístrojů spotřební elektroniky:

 

     Provádíme kompletní nastavení všech přístrojů, které lze dnes koupit na trhu a v obchodech se spotřební elektronikou, ať už se jedná o DVD, videa, televizory, DVD rekordéry, Domácí kina, Ble Raya 3D systémy ale také zvukové systémy, složité audio aparatury a další přístroje.

 

     Naším cílem je zajistit zákazníkovi kompletní Full servis tak, aby se nemusel již dále Řešit starosti s konfigurací, ale mohl se plně věnovat užívání si svého výrobku. 

 

     Mezi tyto služby patří zejména:

           - připojení / nastavení AV přístroje

           - nastavení přístroje k internetu nebo LANKabelové slaboproudé systémy, strukturované kabeláže a sdělovací systémy:


     Již od roku 1998 kdy působíme na trhu se specializujeme na dodávky a instalace celků strukturovaných kabeláží. Do našeho protfolia patří mimo jiné:

- kamerové systémy

- kabelové systémy pro připojení k internetu - rozvody v bytových domech a panelácích

společné televizní antény STA

- televizní kabelové rozvody TKR - spolupráce s kabelovými televizemi (Kabel NET, Cable Plus, UPC, TES Litvínov, Datel Cabel a další)

- hotelové systémy - televizní rozvody i sdělovací rozvody

- přístupové a informační systémy

- kombinované systémy - systémy EPS  a EZS propojené s kamerovými systémy s telefonním rozvodem, připojení k internetu a s televizními okruhy i anténními rozvody

 

Jedná se o instalaci na míru, proto nás neváhejte kontaktovat

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

OBJEDNAT  konzultaci  ZDARMA

 


Ostatní slaboproudé instalace:

img-1

Kamerové systémy


Umíme propojit obraz z kamer do televizního signálu pro jednotlivce i pro celý dům prostřednictvím Společné televizní antény STA nebo do domácí PC sítě. Samozřejmostí jsou samostatné kamerové systémy  určené pro průmyslové aplikace, jako jsou kanceláře, výrobní prosory, benzínové pumpy, aj.  

img-1
Strukturované kabeláže - LAN


Počítačové sítě internetové kabelové systémy a strukturované kabeláže nás dnes obklopují ze všech stran. Naši IT specialisté naprojektují síť pro váš byt, dům, kancelář ale také pro Společnou televizní anténu STA ve Vašem domě tak, abyste mohli plně využívat všech výhod druhého desetiletí 21. století...