INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

Digi TV - jediný operátor, který nemá HD TV programy

img-1

 

 

kontakt-inesia-vsechny-clanky

                                                           

                                                       

                                                                  

                                                       

button-digiTV-rozvod-pro-dum-spolecna-antena-sta

                                                       

                                                        

button-freesat-rodinne-domy-satelitni-prijem 

                                                           

                                                                                                                    

                  skylink-to-freesat

Kdo je Digi TV?

     V roce 2006 vstoupila Digi TV s rumunským majitelem na český trh s velkými ambicemi. Od počátku byla cítit velká snaha na dotažení na do té doby vévodící UPC Direct, který nabízel širší programovou skladbu i kvalitnější obraz. Pravděpodobně přeceněním malého českého mediálního trhu ze strany managementu Digi TV nikdy  tento náskok společnost nedotáhla, a to přestože od počátku nasadila téměř poloviční cenu proti konkurenci.

    Tak jak se ostatní konkurenti jako Skylink nebo UPC Direct postupně vyvíjeli, zůstávala Digi TV na úrovni programové nabídky roku 2006 se kterou začínala a kvalita služeb se postupně zhoršovala.

 

 

button-digitv-nový-satelit-parabolaVyslechneme pozorně vaše požadavky, nainstalujeme parabolu a zapojime satelitní přijímač a zprostředkujeme uzavení smlouvy o dodávce služeb.

 

 

button-digitv-opravit-satelit-parabolaIdentifikace závady, nastavení parabolu, vyměna vadného LNB a opravení jiné závady. Jde o satelit jako každý jiný.

(Digi TV nehradí žádné náklady spojené s rekamalací)

 

 

button-digitv-nechci-satelit-parabolaNabídneme vám a zajistíme náhradu která bude nabízet stejné, nebo dokonce kvalitnější a širší služby. Zajistíme vše potřebné dodáme materiál, provedeme instalaci, zajistíme novou smlouvu.

 

 

  

 

button-digitv-freesat-satelit-parabolabutton-digitv-skylink-satelit-parabola

 

 

 

 

DIGI Sport - jediná výhoda Digi TV prodi konkurenci


satelit-inesia-logo-DIGIsport-freesat-skylinkSportovní televizní stanice Digi SPORT je v současnosti jedinou stanicí v České republice která přenáší utkání nejvyšší britské fotbalové soutěže Premier League. Signál je přenášen v standardním rozlišení SD, velmi často s použitím vysoké obazové komprese (horší obraz).

 

 

 

 

Programová nabídka Digi TV                                                         cena    260,- Kč/měs

Digi TV nenabízí žádné programy ve vysokém rozlišení HDTVbutton-objednat        ◙  pouze jedna programová nabídka za 260,- Kč

        ◙  59 kanálů - většina v českém (sk) jazyce
        ◙  venkovní zařízení (parabola, LNB, držák, kabeláž) v majetku uživatele
        ◙  možnost až 3 TV na jednu smlouvu

 

 

INESIA není autorizovaným partnerem Digi TV. Díky vztahům s našimi obchodními partnery vám ale můžeme pomoct s řešením, které hledáte.

 

 

SEZNAM PROGRAMŮ - ke stažení .pdf

 

 

 

Podmínky pro uzavření smlouvy o dodávce služeb

 

    Smlouva o dodávce služeb televizních programů a pronájmu zařízení je uzavírána na období dle typu kampaně, nejčastěji však na dobu určitou 12 měsíců. Smlouvu může uzavřít fyzická osoba (i cizinec) s trvalým pobytem na území ČR. 


Podmínky a doklady nutné pro uzavení smlouvy:

 

Občan ČR:

- Občanský průkaz


Občan SR (dalších států):

- Cestovní pas

- Doklad o povolení k trvalému pobytu na území ČR


Adresa instalace se nemusí shodovat s adresou trvalého bydliště nebo sídla firmy. Výpověď smlouvy - Výpověď smlouvy se provádí vždy písemnou formou - dopisem odeslaným na korespondenční adresu spol. DIGI Czech Republic, s.r.o., která je: DIGI Czech Republic, s.r.o., P.O.Box 34, 639 34 Bno.

    Na takto poslanou výpověď odešle DIGI CR dopis s potvrzením výpovědi služeb s konkrétním termínem ukončení smluvního vztahu a způsobem, jakým uživatel vrátí zapůjčené zařízení. Smluvní vztah lze vypovědět až po vypršení smlouvy na dobu určitou.

    INESIA, s.r.o. nemá oprávnění pro ukončení smluvního vztahu ani pro vrácení přijímačů a karet zapůjčených DIGI TV.

 

 

 

Technické podmínky příjmu Digi TV:


    Zařízení Digi TV je digitálním satelitním příjmem jako každé jiné. Signál je šířen prostřednictvím družice INTELSAT / THOR 1°W. Pro jeho příjem je nutné vlastnit satelitní parabolu o průměru min. 60cm s convertorem nastavenou správným směrem, satelitní přijímač s dekodérem a dekódovací Smart kartu. Mimo placených programů  je možné na všech satelitních přijímačích sledovat ještě celou řadu zahraničních volných programů z družice INTELSAT / THOR 1°W.

    Jedná se o jednosměrný přenos signálu a není proto možné zjistit, na jakém místě se karta aktuálně nachází a jestli právě dekóduje TV signál. Příjem mimo území ČR je tak technicky možný, uživatel se však dopoští porušení smluvních podmínek.  Příjem z družice INTELSAT 1°W / THOR 0,8°W je možný v dostatečné kvalitě na téměř celém území Evropy.

 

 

 

button-freesat-kontakt-na-specialistu

 

 Máte technické nebo jiné dotazy?

   

 

 

 

 freeSAT-footprint-thor-upcdirect-satelit-parabola-kabelova-televize

 

Aktuální frekvence pro nastavení vašeho přijímače lze nalézt např. na stránce LYNGSAT.com

 

Pro příjem Digi TV na území ČR ve většině případů plně stačí parabola o průměru 60cm a citlivý LNB s šumovým číslem menším než 0,2dB

   

   

 


Vyzařovací diagram transpondérů na satelitní pozici THOR 0,8°W