INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

T-mobile televize - satelitní kabelová televize

img-1

                                                           

                                                       

kontakt-inesia-vsechny-clanky

                                                           

                                                              

                                                              

button-tmobile-rozvod-pro-dum-spolecna-antena-sta

                                                     

                                                       

skylink-to-freesat

Nejedná se o televizi v mobilu...

    T-mobile televize je nejmladší službou satelitní kabelovky na českém trhu. Jak by se mohlo zdát, nejedná se přenos televizne pro mobilní telefony, ale o klasický satelitní přenos s kódovaným vysíláním. Využívá stejných přenosových cest, jako konkurenční Skylink nebo CS link. Kanálovou skladbu od Skylinku T-mobile přímo nakupuje, tzn. že programovou nabídku mají obě společnosti prakticky stejně, liší se pouze cenami.

 

    T-mobile tak nenabízí pro běžného zákazníka žádnou přidanou hodnotu. T-mobile televize má proto svou obchodní politiku orientovanou na zákazníky mobilních služeb. Nabízí tak kombinované balíčky složené z televize, mobilních telefonních služeb a internetu.

 

 

 

button-tmobile-freesat-satelit-parabola

button-tmobile-skylink-satelit-parabola

 

 

 

INESIA není partnerem T-mobile televize a poto nejsme k dnešními dni schopni zajistit zákazníkům uzavření smlouvy o dodávce služeb. Na této možnosti usilovně pracujeme...

 

button-tmobile-opravit-satelit-parabola

Identifikace závady, nastavení parabolu, vyměna vadného LNB a opravení jiné závady. Jde o satelit jako každý jiný.

(T-mobile nehradí žádné servisní náklady spojené s rekamalací)

 

 

button-tmobile-nechci-satelit-parabolaNabídneme vám a zajistíme náhradu která bude nabízet stejné, nebo dokonce kvalitnější a širší služby. Zajistíme vše potřebné dodáme materiál, provedeme instalaci, zajistíme novou smlouvu.

 

 

SEZNAM PROGRAMŮ - ke stažení .pdf

 

 

button-freesat-kontakt-na-specialistu


Zajímají vás, jaké jsou možnosti?

   

 

 

Jak T-mobile televizi naladit

 

   T-Mobile využívá pro šíření českých a slovenských televizních a rozhlasových programů družicové pozice Astra 23,5°E, tedy stejné jako služby Skylink, resp. CS link. Na tuto pozici je tedy nutné nastavit satelitní parabolu. Montáž antény a celého kompletu si můžete zajistit svépomocí (což ale většina uživatelů bez měřáku nezvládne) nebo můžete instalaci svěřit nám. T-Mobile televize funguje stejně jako Skylink, kdy část programů lze přijímat za jednorázový poplatek a část si lze předplácet jako prémiové placené kanály.

 

 

 

skylink-footprint-cslink-satelit-parabola-kabelova-televize-astra

 


Aktuální frekvence pro nastavení vašeho přijímače lze nalézt např. na stránce LYNGSAT.com
Pro příjem T-mobile televize na území ČR ve většině případů plně stačí parabola o průměru 60cm a LNB s šumovým číslem menším než 0,3dB


Vyzařovací diagram transpondérů na satelitní pozici ASTRA 23,5°E 

Satelitní komplet

 

   Soupravu pro příjem satelitní služby Skylink si nemusí zájemce obstarat sám stačí nás oslovit a zajistíme vše potřebné. Sám T-mobile nabízí dva dotované typy dotovaných set-top-boxů.

   Pro kvůli zákonné ochraně autorských práv i z komerčních důvodů je používán satelitní kódovací systém Irdeto, který využívá satelitní služba Skylink, která poskytuje T-Mobilu programovou kapacitu. Je vhodné při instalaci použít Duo LNB (Monoblock) pro nastavování paraboly mezi vysílacími pozicemi Astra 23,5 a Astra19,2 stupně východně. S instalaci vám samozejmě pomůže odborný technik Inesia. V případě, že si zákazník pořídí pouze kartu, vše je na něm. S příjmem pak nemají naposto žádný problém Set Top Boxy jež získaly pečeť Skylink Ready, což dává zákazníkovi jistotu, že kartu Irdeto je v nich možné bez problémů využít. Po technické stránce se karty T-Mobilu a Skylinku neliší.

 

button-objednat

 

S výběrem vhodného typu přijímače vám rádi pomůžeme... 

 

    U satelitní antény postačí průměr okolo 60 cm, protože programy vysílané v rámci Skylinku využívají družice Astra, které jsou ve vhodném postavení vůči střední Evropě a jsou velmi dobře zachytitelné. Kromě kódovaných programů v rámci Skylinku na pozici 23,5 stupně východně vysílá i několik nekódovaných programů v češtině i slovenštině. Na sousední pozici 19,2°E je pak obrovské množství zejména německých a dalších evropských televizních stanic.