INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

"Obchodní reprezentant - Sales Promoter"

kariera-sales-promoter

Pro rozšíření INESIA teamu hledáme šikovné Obchodní zástupce pro stálou péči o naše obchodní partnery.

 

Vaším úkolem bude kontaktovat naše stávající i nové obchodní partnery - zejména prodejce spotřební elektroniky a udržovat jejich stálý zájem a informace o produktech INESIA. Ve vašem regionu se budete starat o naše stávající i nové obchodní partnery, pravidelně je navštěvovat, informovat je o novinkách, které budeme zařazovat do sortimentu, školit jejich pracovníky, dodávat jim reklamní materiály a materiály podpory prodeje, apod.

 

Jaké jsou předpoklady pro tuto práci?
- Musíte být velmi komunikativní. Nesmíte se bát kontaktu s lidmi. Vaším úkolem bude hovořit s vedením firem i jejich zaměstnanci a podávat jim kompletní informace o aktuální nabídce.
- Musíte mít reprezentativní vzhled a sympatické chování. Lidé před vámi nesmí utíkat, ale naopak si s vámi musí chtít rádi popovídat.
- Musíte mít perfektní vystupování, reprezentativní slovník
- Předpokladem pro zvládnutí je dostatek empatie a schopnost přizpůsobení se obchodnímu partnerovi, abyste dokonale odhadli jeho potřeby.
- Musíte být schopen/á se vcítit do požadavků zákazníka a vědět co je velký obchodní duch, abyste věděl/a ve který okamžik zdůraznit kterou část nabídky. Hlavně proto požadujeme praxi oboru. Ideální „přípravkou“ jsou tak pro tuto pozici obchodní zástupci, pojišťováci a finanční poradci, prodavači v odborných prodejnách s elektronikou atd.
- Musíte být nekonfliktní a schopný/á zvládat obchodní případ. Předpokládáme nadhled a smysl pro humor
- Musíte být ale také „splachovací“ a mít vysokou odolnost proti frustraci z odmítnutí a nezájmu.
- Samozřejmostí je pak naprostá spolehlivost a loajalita.

Součástí vaší práce bude i cestování. Budete dojíždět za obchodníky a prodejci a v jejich prostorách s nimi vést a řídit jednotlivé obchodní případy.

 

Pracovní doba je volná, závislá pouze na dohodě a vašich možnostech. Pokud již podobnou práci provádíte a cestujete po regionu, můžete cesty spojit a navštívit vždy v jednom místě jak naše obchodní partnery tak i vaše kontakty. Pokud tuto práci ještě neděláte, stanovíte si jízdní plán jen podle vašich možností tak, aby byly uspokojeny všechny požadavky našich partnerů.

Z těchto důvodů je práce vhodná zejména pro pracovníky, kteří již něco podobného provádějí. Hodí se tak pro:
- obchodní zástupce – zejména rychloobrátkového zboží, potraviny, drogerie, apod.
- finanční poradci, pojišťovací poradci apod.
- prostě všichni, kdo jezdí a provozují obchodní činnost ve svém regionu a pravidelně do stále stejných míst

 

Práci lze vykonávat jak jako hlavní činnost tak i jako brigádu, jako přivýdělek je vhodná i pro rodiče na mateřské dovolené, lidi pracující na směny, ale také studenty, důchodce a zdravotně postižené, prostě pro všechny, kteří jsou ochotni cestovat a jednat s lidmi.
Nepožadujeme žádné konkrétní vzdělání, naopak požadujeme přirozenou inteligenci a zdravý selský rozum, reprezentativní vzhled, slušné, ale obchodní jednání a bezúhonnost.

Finanční ohodnocení bude přímo závislé na vašich obchodních dovednostech. Z každého obchodního případu, který pro INESIA uzavře „váš“ obchodní partner a jeho zaměstnanci budete mít provizi. Výplata vám tak pojede i v případě, že se právě budete věnovat něčemu jinému, např. budete sedět doma u televize.

Máme vypracovaný provizní a bonusový systém, pokud budete šikovný/á můžete si přijít na opravdu zajímavé peníze.

Hledáme obchodníky pro dlouhodobou spolupráci, v případě, že se spolupráce mezi INESIA a vámi osvědčí, je možné počítat s firemním růstem. obchodní oddělení se stále rozrůstá a budeme potřebovat šikovné lidi pro jednání s klíčovými partnery, manažery obchodníků a další.

Pokud si myslíte, že je toto práce pro vás a že máte naší firmě co nabídnout, pošlete nám prosím údaje o sobě, tj. kromě jména i datum narození, adresu kde právě bydlíte, jak na tom jste s rodinnou a dětmi, vaší dosavadní praxi, něco co by nás mohlo zajímat o vašich zájmech a koníčcích a vaše plány do budoucna. Taky by nás zajímalo, co pro naší firmu můžete udělat a co dobrého nám můžete přinést.
Vaše nabídky posílejte na adresu zamestnani@inesia.cz a v předmětu zprávy zmiňte název pozice – Sales manager


 

Jiří Petráček

ředitel

http://avtomaticheskij-poliv.com.ua
alex-car.com.ua/part_car/mark/482_SKODA_FABIA_4132_4133_4134_4136_4140_4141_4152_4153
www.avtomaticheskij-poliv.kiev.ua/tovary/oborudovanie-dlya-sistem-avtomaticheskogo-poliva.html
www.akkumulyatory.net/