INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

"Obchodní zástupce v terénu (D2D) / Přímý prodejce Door to Door"

kariera-primy-prodejce-D2D-obchodnik-inesia

Pro rozšíření INESIA teamu hledáme šikovné Prodejce D2D / Obchodní zástupce pro práci v terénu.

 

V nabídce INESIA je několik produktů, které jsou pro zákazníky výhodné, ale v záplavě reklam a informací nemají zákazníci žádnou šanci se o nich dozvědět. Jedním z těchto produktů je i výhodná nabídka příjmu programů kabelovky přes satelit s instalací zdarma a malým doplatkem za materiál.


Vaším úkolem tak bude navštěvovat domácnosti, informovat zákazníky a uzavírat smlouvy o dodávce služeb kabelovky. Informace od vás se pak dostanou k našim technikům, kteří provedou instalaci zařízení a vyřídí se zákazníky ostatní nezbytnosti.

 

Jaké jsou předpoklady pro tuto práci?

- Musíte být velmi komunikativní. Nesmíte se bát kontaktu s lidmi. Vaším úkolem bude hovořit s nimi a podávat jim kompletní informace o aktuální nabídce.

- Musíte mít reprezentativní vzhled a sympatické chování. Lidé před vámi nesmí utíkat, ale naopak si s vámi musí chtít rádi popovídat.

- Musíte mít perfektní vystupování, reprezentativní slovník

- Předpokladem pro zvládnutí je dostatek empatie pro vcítění se do požadavků zákazníka a velký obchodní duch, abyste věděl/a ve který okamžik zdůraznit kterou část nabídky. Hlavně proto požadujeme praxi oboru, nebo alespoň bohatší praxi v jednání s velkým množstvím zákazníků – koncových uživatelů. Ideální „přípravkou“ jsou tak pro tuto pozici obchodní zástupci, pojišťováci a finanční poradci, prodavači v odborných prodejnách s elektronikou atd.

- Musíte být nekonfliktní a schopný/á zvládat obchodní případ. Předpokládáme nadhled a smysl pro humor

- Musíte být ale také „splachovací“ a mít vysokou odolnost proti frustraci z odmítnutí a nezájmu zákazníka.

- Samozřejmostí je pak naprostá spolehlivost a loajalita.

 

Součástí vaší práce bude i cestování. Na území vašeho regionu, ale možná i mimo jeho hranice je mnoho míst a domácností, které je nutné navštívit a nabídku jim předložit.

Po dohodě s vedením firmy tak vždy s několika kolegy/kolegyněmi vyrazíte do konkrétní lokality, konkrétního města, konkrétní vesnice a pokusíte se uzavřít co nejvíce smluv. Uzavřené obchody nám pak budete reportovat elektronicky, cestovní náklady jsou samozřejmě v režii firmy.

 


Pracovní doba je volná, závislá pouze na dohodě. Vhodnější je pracovat i v odpoledních hodinách a o víkendech,jedná se přece hlavně o kontaktování domácností.

 

Práci lze vykonávat jak jako hlavní činnost tak i jako brigádu, jako přivýdělek je vhodná zejména pro rodiče na mateřské dovolené,  lidi pracující na směny, ale také studenty, důchodce a zdravotně postižené, prostě pro všechny, kteří jsou ochotni cestovat a chodit za zákazníky.

Nepožadujeme žádné konkrétní vzdělání, naopak požadujeme přirozenou inteligenci a zdravý selský rozum, reprezentativní vzhled, slušné, ale obchodní jednání a bezúhonnost.

 

Za každý uzavřený obchodní případ, který bude pocházet z vaší práce dostanete 500,-Kč na ruku, je tak možné si vydělat i několik tisíc Kč za den.

 

Hledáme obchodníky pro dlouhodobou spolupráci, v případě, že se spolupráce mezi INESIA a vámi osvědčí, je možné počítat s firemním růstem.

 

Pokud si myslíte, že je toto práce pro vás a že máte naší firmě co nabídnout, pošlete nám prosím údaje o sobě, tj. kromě jména i datum narození, adresu kde právě bydlíte, jak na tom jste s rodinnou a dětmi, vaší dosavadní praxi, něco co by nás mohlo zajímat o vašich zájmech a koníčcích a vaše plány do budoucna. Taky by nás zajímalo, co pro naší firmu můžete udělat a co dobrého nám můžete přinést.

Vaše nabídky posílejte na adresu zamestnani@inesia.cz a v předmětu zprávy zmiňte název pozice – Prodejce D2D – Obchodní zástupce v terénu


 

Jiří Petráček

ředitel

www.http://nissan-ask.com.ua/
modaokon.com.ua/shtory/frantsuzskie-avstrijskie-shtory/
kls-agency.com.ua/our-services/simultaneous-translation
пеллетный котел купить