INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

"Asistent marketingu - specialista na sociální sítě a grafiku"

kariera-marketing-socialni-site

Pro vytváření a udržování obsahu INESIA v sociálních sítích a pro pomoc s výrobou obrázků pro web hledáme  šikovného spolupracovníka / spolupracovnici.

 

Součástí veřejného obrazu moderní firmy jsou i její prezentace a účast v sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter, G , LinkedIn a dalších.  INESIA má také své profily, ale protože není v našich silách se o ně plně starat, hledáme šikovného spolupracovníka / spolupracovnici.

 

 

Tvé úkoly budou dva:

 

1.)    Vytvářet a udržovat obsah v sociálních sítích. Vkládat obrázky, fotky a videa, psát statusy. Předpokládáme, že na Facebooku trávíš určité množství času a tak znáš nejen výborně jeho prostředí, ale také ti nedělá problém v něm cokoliv nastavit, opravit práva apod. Tvá práce bude zahrnovat podobné činnosti i v ostatních sociálních sítích, jako je Twitter, G , LinkedIn aj. ale také např. na Youtube. Je třeba, abys měl/a dostatečnou míru přirozené inteligence, taktu a schopnosti rozeznat co ještě zveřejnit jde a co už ne. Širokou slovní zásobu a schopnost psát bez hrubých chyb. Příspěvky v sítích totiž musí mít určitou úroveň a všichni víme, co všechno v nich bohužel lze vidět… ;-)

 

2.)    Hledat a upravovat obrázky a vytvářet koláže pro firemní web. Internet je plný pěkných obrázků a fotek a tvým úkolem tak bude vyhledat podle zadaného tématu, nálady, nápadu správný obrázek nebo sérii obrázků, stáhnout je a upravit pro použití na webu nebo právě v sociálních sítích. Pro tyto účely musíš dobře ovládat Adobe Photoshop a svůj počítač obecně.

 

 

Pracovat můžeš z domova, komunikace mezi firmou a tebou může probíhat přes telefon nebo internet, do firmy dojíždět nemusíš. Ohodnocen/a budeš měsíčním paušálem za práci odvedenou v sociálních sítích a kusově, za odvedenou práci na obrázcích.

 

 

Pokud tě spolupráce s INESIA zajímá, pošli nám informace o sobě, jako je datum narození, místo kde bydlíš, jaké máš koníčky a co studuješ / vystudoval jsi, ale také tvé Nicky v jednotlivých sítích a nějaké výsledky grafických prací. To vše posílej na adresu zamestnani.facebook@inesia.cz a do předmětu napiš – Asistent marketingu pro sociální sítě a grafiku


 

Jiří Petráček

ředitel

www.emozzi.com.ua
http://e-kirpich.kiev.ua
http://http://etalon.com.ua
http://karno.ua