INESIA │ Váš partner pro instalace satelitů, paraboly, antén a TV na stěnu

"Grafik - výroba grafiky pro internet a průmyslové grafiky"

kariera-graphic-designer-inesia

V dnešní době jsme všude a stále obklopeni reklamou, a to zejména takovou, která útočí na naše oči, na vizuální cítění. I když si jdeme nakoupit pár rohlíků do obchodu, křičí na nás všechny výrobky pestrými barvami "Kup si mě!", protože samozřejmě všichni dobří obchodníci vědí, že obal prodává.

 

Ani INESIA nechce zůstat stranou a používat pěknou grafiku, obrázky a design a to jak na webu tak i ve fyzickém životě. Protože ale nejsme tak výtvarně nadaní a ani na to nemáme čas, potřebujeme rozšíit tým INESIA o šikulu s výtvarným cítěním, který nám pomůže stát se také graficky zajímavou firmou na trhu.

 

Pokud tedy máte výtvarné vidění, smysl pro kompozici, ale zároveň i pro použitý design a průmyslový vzor, pak možná hledáme právě vás. samozřejmostí jsou šikovné ruce na kreslení a výborná znalost obvyklých grafických programů.

 


Vaším úkolem bude tvořit firemní grafiku - být nápomocen/a vedení firmy a vytvářet nejrůznější koláže, obrázky, grafiky, upravovat fotky, vytvářet ucelené designové kompozice a sety.


Co budete pro nás dělat:


Pro web INESIA a naše další weby:

- obrázky
- grafiky a nápisy
- fotky (stažené, koupené, případně i třeba vyfocené)
- koláže fotek, obrázků a grafiky

 

Bannery, statické i animované (GIF) pro:

- web INESIA a naše další weby
- pro reklamu na internetu (zakoupené prostory, výměnné bannerové kampaně, apod.)

 

Podklady pro sociální sítě:

- obrázky a fotky o galerií a statusů

- bannery do reklamy
- profilové obrázky a fotky

 

Tištěná grafika:

- samolepky (různé velikosti a určení)
- slevové a dárkové poukazy a certifikáty
- reklamní letáky (podpora prodeje)
- plakáty a velké plochy (reklamní poutače do prodejen a na další místa, velkoplošná reklama) - později
- obaly (obálky a krabičky, blistry, aj.)

 


Co požadujeme:

 

NEHLEDÁME OBSLUHU GRAFICKÉHO PROGRAMU V POČÍTAČI NEBO PROGRAMÁTORA

(to zvládneme i dnes s personálním fondem, který máme)

 

Hledáme šikovného grafika, s výtvarným a barevným viděním, který bude schopen odvést celou grafickou práci od grafického nápadu (zadání může být i jednoslovné), přes grafický návrh, až po perfektní realizaci v grafických programech v počítači s odpovídajícím výstupem ve správném formátu. (případný tisk tiskových materiálů si umíme zajistit sami).

 

Předpokládáme, že budete pracovat z domova (i když v kanceláři je určitě také místo) na vlastní výpočetní technice v pracovní době, které vám bude vyhovovat.

 

Předpokládáme výbornou znalost ovládání grafických programů, zejména Adobe Photoshop (s tím pracujeme dnes), ale také kreslících programů. Očekáváme, že se orientujete na poli počítačové grafiky a internetu a víte, jak to na síti sítí vypadá.

 

Předpokládáme orientaci v reklamě a znalost aktuálních trendů. Obchodní myšlení, resp. schopnost vidět problém grafiky z hlediska obchodního úspěchu považujeme za samozřejmý.

Z osobních vlastností je pro nás absolutní podmínkou vaše spolehlivost a dodržování slíbených termínů. Naprosto netolerujeme jejich nedodržování. Zejména pokud si termíny určíte dopředu sám/a.

 


Další požadavky:

- nekonfliktnost
- schopnost poslouchat zadání vedení
- ochotu akceptovat připomínky k dílu
- loajalitu, pravdomluvnost, spolehlivost
- přirozenou inteligenci, schopnost používat vlastní rozum

 

 

Co u nás můžete čekat, co nabízíme:

 

- práci v malé, mladé dynamické firmě s malým počtem zaměstnanců se smyslem pro humor
- práci z domova, pracovní dobu dle dohody. Jediné co požadujeme je dodržování stanovených termínů
- odměnu za odvedenou práci - práci v úkole. Je nám jedno, kolik hodin na projektu strávíte, mějte to klidně za 10min hotové, my vám zaplatíme za dokončený kus

 


Nenabízíme práci na HPP, práce je možná jako brigáda, jako práce pro externisty při zaměstnání i pro IČaře. Práce je vhodná i pro studenty, důchodce, lidi pracující na směny, ale také pro tělesně postižené, OZP,atd.

Hledáme schopné a šikovné lidi pro dlouhodobou spolupráci, v případě, že se spolupráce mezi INESIA a vámi osvědčí, je možné počítat s firemním růstem.

Pokud si myslíte, že je toto práce pro vás a že máte naší firmě co nabídnout, pošlete nám prosím pár údajů o sobě, tj. kromě jména i datum narození, adresu kde právě bydlíte, jak na tom jste časově, atd.


Co nás ale zajímá velice jsou vaše dosavadní pracovní výsledky, ukázky již dokončené práce a popis vašeho podílu na odvedené práci (autor, pouze grafika, návrh, atd.).

Vaše nabídky posílejte na adresu zamestnani@inesia.cz a v předmětu zmiňte název pozice "Grafik -  Designér"

 

Jiří Petráček

ředitel

vanco.com.ua/
www.xn--b1agdivg6aa1j.com.ua/reabilitatsiya
http://http://tondach.net.ua
www.iso.com.ua